Zaznacz stronę

Kamagra to lek na potencję, który jest zamiennikiem Viagry. Oba preparaty zawierają tę samą skuteczną substancję czynną – sildenafil. Popularne „niebieskie tabletki” są dostępne tylko na receptę. Kamagra ma tę przewagę, że można kupić ją bez recepty i z pewnego źródła. To gwarantowany przez specjalistów sposób na walkę z impotencją lub problemami z erekcją.

Jak działa Kamagra?

Działanie Kamagry oparte jest o sildenafil – substancję czynną, która blokuje wydzielanie enzymu odpowiedzialnego za powstrzymywanie napływu krwi do prącia. Ten enzym to fosfodiestaraza typu piątego – jeżeli jest go w organizmie za dużo, członek przedwcześnie opada. Sildenafil, zawarty zarówno we Viagrze jak i w Kamagrze, sprawia, że krew bez przeszkód napływa do prącia, rozszerza naczynia krwionośne, co skutkuje zwiększeniem jakości życia seksualnego.

Jaką formę Kamagry wybrać?

Jest wiele rodzajów Kamagry, żel, tabletki, pastylki. Który z nich wybrać, by lek działał najlepiej? Substancja czynna pozostaje bez zmian, nie ma to więc znaczenia dla organizmu. Liczy się tylko forma przyjęcia sildenafilu oraz czas działania. Tradycyjne zielone tabletki należy przyjmować 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym, gwarantują wtedy optymalne działanie. Tabletki występują też w postaci cukierków do ssania. Bardzo ciekawą formą Kamagry jest żel. Trzeba rozpuścić go w wodzie i wypić, działa bardzo szybko, już po 15 minutach od zażycia. Który z rodzajów więc wybrać? Wszystko zależy od Twoich preferencji, jeżeli cenisz sobie dyskrecję i szybkość działania, zdecyduj się na żel. Jeżeli zaś jesteś zwolennikiem tradycyjnych metod – wybierz pastylki.

Kiedy stosować Kamagrę?

Kamagrę należy przyjmować jedynie przy występowaniu długotrwałych problemów z osiągnięciem wzwodu. „Rekreacyjne” przyjmowanie leku jest niebezpieczne i może prowadzić do uzależnienia. Jeżeli jednak preparat będzie stosowany z głową, na pewno pozbędziesz się swoich kłopotów w łóżku i zapewnisz sobie udane życie seksualne. Lek przeznaczony jest dla mężczyzn w każdym wieku, zarówno młodych jak i po 40 czy 50 roku życia.

Kamagra

Kamagra 100mg

Dostępna w formie żelu Kamagra jest więc interesującym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy chcą jak najszybciej osiągnąć sprawność seksualną. Kupując Kamagrę unikasz niezręcznych wizyt u lekarza, jest to lek dostępny bez recepty, masz więc pełną kontrolę nad swoją seksualnością. Wygodna i dyskretna forma przyjmowania leku sprawi, że zaskoczysz swoją partnerkę! Powiedz „stop” problemom z erekcją i żyj pełnią życia.