Zaznacz stronę

Kamagra to lek z grupy inhibitorów fosfodiesterazy piątego typu, którego substancją czynną jest sildenafil. To substancja, która występuje w wielu środkach na potencję, gdyż wykazuje bardzo dużą skuteczność działania. Aby taki środek mógł zadziałać, mężczyzna musi być oczywiście pobudzony, inaczej lek nie zadziała.

Jak działa kamagra?
Kamagra to środek na potencję dedykowany mężczyznom, którzy chcą przywrócić utraconą sprawność seksualną. Zażywając takie środki można osiągnąć i utrzymać erekcję, a także znacznie wydłużyć stosunek seksualny. Aby tabletki mogły zadziałać mężczyzna musi być pobudzony seksualnie. Nie jest to środek zalecany dla Panów, którzy nie mają problemów z osiągnięciem erekcji. Choć niektórzy mimo braku problemu zażywają takie tabletki, akurat te środki są niewskazanie. Kamagra występuje w różnych formach, można je kupić w formie tabletek, ale nie tylko. Występują w formie owocowych pastylek, w formie galaretki, tabletek musujących. Tak, więc możliwości jest wiele i można dobrać środek do swoich potrzeb, oczekiwań i upodobań.

Kiedy nie można stosować leku kamagra?
Nie każdy mężczyzna będzie mógł stosować tabletki Kamagra, co na pewno będzie wyszczególnione na ulotce. Tabletki na potencję kamagra nie będą odpowiednie dla osób, które mają uczulenie na główny składnik czynny sildenafil, dla osób z niewydolnością nerek, wątroby, zwyrodnieniowymi zmianami siatkówki oczu, niskim ciśnieniem tętniczym poniżej poziomu 90/60 mmHg.