Zaznacz stronę

Udane życie seksualne przekłada się na dobre samopoczucie oraz zadowolenie z życia. Wielu mężczyzn chce wydłużyć stosunek seksualny, aby partnerka była jeszcze bardziej usatysfakcjonowana. Niestety niejednokrotnie bywa tak, że trudno to osiągnąć. Krótki stosunek seksualny może mieć wiele przyczyny, czasami mają one podłoże psychologiczne, innym razem fizyczne. Bywa również i tak, że mężczyzna jest zdrowy, jednak mimo wszystko marzy o tym, żeby być jeszcze sprawniejszym w sypialni.

Sposoby na wydłużenie stosunku seksualnego


W sieci można znaleźć obecnie bardzo wiele środków mających na celu wydłużenie stosunku seksualnego, kluczowe jest jednak nastawienie i wykonywanie odpowiednich ćwiczeń. Kochając się częściej, możemy mieć pewność, że stosunki się znaczącą wydłużą. Oczywiście niezbędna jest na to zgoda partnerki. Może pomóc również woda, która działa na penisa znieczulająco, także wytrysk wystąpi w tym wypadku później.

Ćwiczenia wydłużające stosunek

Wśród ćwiczeń wydłużających stosunek seksualny, warto zastosować przedłużenie kulminacyjnego momentu stosunku. W tym wypadku mężczyzna, który czuje, że jest blisko wytrysku powinien zatrzymać to odczucie podczas wycofanie penisa z pochwy. Bardzo przydatne może okazać się także ćwiczenie mięśni Kegla, wystarczy wstrzymywać strumień moczu co pewien czas. Oprócz tego można oczywiście wspomagać się tabletkami. Środki na potencję mają za zadanie nie tylko wywołanie erekcji u mężczyzny, jednak wpływają pozytywnie także na długość stosunku.